Lindsay Lohan Fan Forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Lindsay Lohan Fan Forum » Jaunumi. » *Lindsijas pagrimumā vainojami "draugi"*


*Lindsijas pagrimumā vainojami "draugi"*

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Lindsija Lohana ir atradusi savas alkohola un narkotiku atkarības ļaunuma sakni. Aktrise paziņojusi, ka viņas atkarībās bija vainojami "nepareizie draugi". 21 gadu vecā Lindsija pēc vairākkārtējiem rehabilitācijas kursiem esot pilnībā mainījusies un arī nomainījusi savu draugu loku. Intervijā žurnālam "In Touch" Lindsija pavēstīja: "Pašlaik manā dzīvē ir ienākuši īstie cilvēki. Esmu kopā ar draugiem, kuri izmanto mani, bet gan mīl, un kuriem ir svarīgas manas vajadzības. Viņiem no manis nekas nav vajadzīgs, un viņi pret mani izturas kā pret cisparastāko cilvēku. Tagada es zinu, kuri ir mani īstie draugi."

                                                                                                                                                                      [10. novembris]

0

2

piekrītu, ka cilvēku ļoti ietekmē draugi... man liels priex, ka Lindsay atradusi īstus draugus :)  ^_^  ;)

0

3

lusita написал(а):

piekrītu, ka cilvēku ļoti ietekmē draugi... man liels priex, ka Lindsay atradusi īstus draugus :)  ^_^  ;)

jām, man arī liels prieks! ;)

0


Вы здесь » Lindsay Lohan Fan Forum » Jaunumi. » *Lindsijas pagrimumā vainojami "draugi"*